Özel Kaymaklar Eğitim Kurumları - Onur ATAK
Cuma, 19 Ocak 2018 00:00

İLK KARNE HEYECANI

 

Okulumuz birinci sınıfları ilk karne heyecanlarını aileleri ile paylaştılar.
Aldıları sertifikaları ve hediyeleri karşılıksız bırakmayan birler, söyledikleri şarkılarla ailelerini gurulandırdılar.
Gülen Yüzler Okulundan Selam Olsun !
İyi tatiller.

 

Perşembe, 11 Ocak 2018 00:00

Jimnastik Takımımız Çalışıyor

Okul jimnastik takımımız haftada iki gün çalışmalarına devam etmektedir.

     Hazırlık Sınıfları & İlkokul Bölümü işbirliğinde hazırlanan projenin uygulama sürecine başlanmıştır.
     Projenin amacı; çocuklara kitap okumayı sevdirmenin yanında farklı yaş grubundaki çocukların birbirleriyle etkileşimlerini artırmaktır.
     Proje başlangıcı olarak 4. sınıflarımız olan Akasya ve Göknar sınıflarına resimli çocuk kitapları hakkında Hazırlık Su & Fidan Sınıfı Öğretmenleri V. Dilşad KORKMAZ ERSAN ve Müge ERDOĞAN tarafından sunum yapılarak çocukların soruları yanıtlanmıştır. Sunum sonrasında çocuklardan Hazırlık Su & Fidan Sınıfları’ndaki çocuklara, onları ziyaret edeceklerini ve kitap okuyacaklarını bildiren birer mektup yazmaları ve bunun için hazırlanan posta kutularına atmaları istenmiştir.
    Çocukların mektupları sürpriz bir şekilde Hazırlık Sınıfları’na ulaştırılarak projenin ilk adımı atılmıştır. Akasya & Göknar sınıfı öğrencileri tarafından yazılan mektuplar Hazırlık Su & Fidan Sınıfları’ndaki çocuklar ile paylaşılmıştır.
     İlk ziyaretlerini gerçekleştiren Akasya & Göknar Sınıfı öğrencileri ile birlikte Hazırlık Su & Fidan Sınıfı çocukları keyifli bir kitap okuma etkinliği gerçekleştirmişlerdir.

Pazartesi, 18 Aralık 2017 00:00

ETKİN ÇALIŞMA GRUPLARI

     Aralık ayının ilk haftasindan itibaren 4.siniflarimizla birlikte yürüttüğümüz Etkin Çalışma konulu etkinligimizin son basamağını tamamladık. Çalışma boyunca öğrendiğimiz bilgiler ve geliştirdiğimiz ürünlerle yaratıcı afişler oluşturduk. Eğlenerek ve öğrenerek calışmalarımızı başarılı şekilde sonlandırdık.

Sayfa 1 / 14

Haber Ara

Son Haberler