Özel İsmail Kaymak Koleji - Onur ATAK
Salı, 31 Temmuz 2018 00:00

Ailemize Katılan Öğretmenlerimiz

    2018 - 2019 Eğitim - Öğretim Yılında ailemize katılan öğretmenlerimize hoşgeldin der; başarılı, mutlu ve neşeli bir yıl geçirmelerini dileriz.

       Özel İsmail Kaymak Eğitim Kurumları, düzenlediği görkemli bir törenle mezun öğrencilerini yeni yaşamlarına uğurladı. Özel İsmail Kaymak Ortaokulu'nun 2017- 2018 eğitim - öğretim yılını başarıyla tamamlayarak mezun olan öğrencileri, görkemli mezuniyet töreni ile duygu dolu bir o kadar da gururlu bir gece yaşadılar. Atatürk ilkelerine bağlı, aydın bireyler yetiştirme ilkesinden taviz vermeden ilerleyen Özel İsmail Kaymak Kurumlarının bu sevinç ve gurur gecesine okul kurucusu, idarecileri, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri katıldı.

     Gecenin açılış konuşması Okul Müdürü Ayhan AYTEKİN tarafından yapıldı, Okul Kurucusu İsmail KAYMAK'ın konuşmasının ardından gecenin yıldızları pırıl pırıl gençlere mezuniyet sertifikaları ve plaketleri öğretmenleri tarafından verildi. Mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul birincisi olan 8-C sınıfı öğrencisi Can EKİCİ tarafından yaş kütüğüne plaket çakıldı. Gecede öğrencilerin gerçekleştirdiği dans gösterisi ve koro sunumu misafirleri keyiflendirdi.

     Kep atma töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Mutluluk ve hüznü aynı anda yaşayan öğrenciler, velileri ve öğretmenleri ile bunu anı paylaştılar.

 

     Okulumuzda yılda toplam iki İngilizce deneme sınavı yapılmaktadır. Yabancı Diller Bölümü tarafından hazırlanan 2. Dönem Cambridge deneme sınavı,  Young Learners (Starters, Movers, Flyers ),KET,PET  düzeylerinde 4. 5. 6. 7. ve 8. Sınıf öğrencilerimize uygulandı. 18 Nisan 2018 Çarşamba günü yapılan sınava öğrencilerimiz okuma-yazma-dinleme ve konuşma becerilerini içeren dört farklı beceri türünde katıldılar. Öğrencilerimizi sınavda göstermiş oldukları olumlu tutumları için kutlar, 5 Mayıs 2018 Cumartesi girecekleri Cambridge Sınavları’nda başarılar dileriz.

Pazartesi, 02 Nisan 2018 00:00

BAK POSTACI GELİYOR

Biz 3. Sınıflar,mektup yazmayı öğrendik.Sevgi dolu mektuplarımızı gönderdik.

Sayfa 1 / 15

Haber Ara

Son Haberler