İNGİLİZCE HİKAYE ANLATIMI GÖSTERİSİ

(1 Oyla)
İNGİLİZCE HİKAYE ANLATIMI GÖSTERİSİ
28 Kasım
2014

 Okulumuz Yabancı Diller Bölümü tarafından organize edilen hazırlık su ve fidan sınıflarımızla ilkokul 1, 2 ve 3.sınıf öğrencilerimiz için çocuk tiyatro eğitmeni tarafından özel olarak bu yaş gruplarına yönelik kelime, metin ve şarkılarla desteklenerek hazırlanmış İngilizce hikaye anlatımı etkinliği öğrencilerimizden büyük beğeni aldı.

Yabancı uyruklu olan ve güneş sisteminde gezinirken yeni arkadaşlar edinen peri Alice hayal gücü, gitarı ve şarkı söyleyen ayakkabılarının yardımıyla öğrencilerimizin oldukça hoş vakit geçirmelerini sağladı.

Özgeçmişi çocuklara yönelik müzikaller, televizyon programları, bale ve dans gösteriyle dolu olan Alice yapılan bir saatlik İngilizce etkinlikte gezegenler arasında yolculuk yaparak hikâyesini anlattı, espriler yaparak öğrencilerimizi güldürdü ve sorular sorarak öğrencilerimizle konuşma pratiği yaptı.

Öğrencilerimiz etkinlik boyunca Alice’i çok dikkatli dinlediler, şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik ettiler, Alice’in sorduğu sorulara cevap vermek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Öğrencilerimiz İngilizce bir oyun izlemenin yanı sıra hazırlanan sahne, ses, kostüm ve efektlerden de çok etkilendiler.

Okunma 4871 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler