ÖZEL İSMAİL KAYMAK KURUMLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU Özel

(1 Oyla)
ÖZEL İSMAİL KAYMAK KURUMLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU
25 Haziran
2018

       Özel İsmail Kaymak Eğitim Kurumları, düzenlediği görkemli bir törenle mezun öğrencilerini yeni yaşamlarına uğurladı. Özel İsmail Kaymak Ortaokulu'nun 2017- 2018 eğitim - öğretim yılını başarıyla tamamlayarak mezun olan öğrencileri, görkemli mezuniyet töreni ile duygu dolu bir o kadar da gururlu bir gece yaşadılar. Atatürk ilkelerine bağlı, aydın bireyler yetiştirme ilkesinden taviz vermeden ilerleyen Özel İsmail Kaymak Kurumlarının bu sevinç ve gurur gecesine okul kurucusu, idarecileri, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri katıldı.

     Gecenin açılış konuşması Okul Müdürü Ayhan AYTEKİN tarafından yapıldı, Okul Kurucusu İsmail KAYMAK'ın konuşmasının ardından gecenin yıldızları pırıl pırıl gençlere mezuniyet sertifikaları ve plaketleri öğretmenleri tarafından verildi. Mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul birincisi olan 8-C sınıfı öğrencisi Can EKİCİ tarafından yaş kütüğüne plaket çakıldı. Gecede öğrencilerin gerçekleştirdiği dans gösterisi ve koro sunumu misafirleri keyiflendirdi.

     Kep atma töreni büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Mutluluk ve hüznü aynı anda yaşayan öğrenciler, velileri ve öğretmenleri ile bunu anı paylaştılar.

 

Okunma 1502 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler