Öğrencilerden Anlamlı Bağış Özel

(0 oy)
Öğrencilerden Anlamlı Bağış
02 May
2018

 

     Çanakkale Özel İsmail Kaymak Koleji Ortaokul Öğrencileri, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine tekerlekli sandalye hediye ettiler.
     Konuyla ilgili açıklama yapan İsmail Kaymak Koleji Müdürü Ayhan Aytekin “Ortaokul öğrencilerimiz her yıl çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atıyorlar. Geçen yıl düzenlediğimiz proje kapsamında şehrin değişik yerlerine hayvan barınakları oluşturmuştuk. Bu yıl da öğrencilerimiz düzenledikleri kermesten elde ettikleri gelir ile 3 adet tekerlekli sandalye almaya karar verdiler. Biz de bu isteklerini duyunca kendilerine bu konuda yardımcı olduk. Bu alınan tekerlekli sandalyeleri de yeni hizmet binasında hastalara hizmet vermeye başlayan ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine hediye etmeye karar verdiler.” dedi
      Bu anlamlı hediyeyi teslim alan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim’i Okhan Akdur, öğrencilerin bu duyarlı ve anlamlı davranışlarından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Okul Müdürü Aytekin’e ve öğrencilere teşekkür plaketi takdim etti.

 

Okunma 808 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler