Pratik Matematik Etkinliği Özel

(0 oy)

 

PRATİK MATEMATİK ekibi okulumuzda ilkokul ve ana sınıfı öğrencilerimize yönelik benzeri olmayan, matematik ve eğlenceyi birleştiren bir aktivite programı gerceklestirdi.

Peki Pratik Matematik nedir?

PRATİK  MATEMATİK, matematik derslerinde öğretilen kavramlarla ilgili olarak öğrencilerin ‘Ne işimize yarayacak?’ şeklindeki sorularına yanıt bulmaları için bu kavramların günlük
hayattaki uygulamalarını grup çalışması ve aktif katılımlarıyla birebir tecrübe etmelerini sağlayan World of Maths grubunun Türkiye koludur. World of Maths, 1990 yılından bu yana Avustralya’da faaliyet göstermektedir.

Çanakkale de ilk olarak bizim okulumuza gelen Pratik Matematik ekibi öğrencilerimizin birebir katılımıyla eğlenceli aktiviteler dizisiyle öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmesini sagladi. Döneme hızlı bir başlangıç yapan öğrencilerimizi aktivitelerdeki başarılarından dolayi kutluyoruz.

 

{gallery}2016-2017/2_DONEM/ilkokul_etkinlikleri/matematik-etkinligi{/gallery}

 

Okunma 2988 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler

×

Bilgilendirme

The was a problem converting the source image.

Resim Galerisi Render Bir Sorun Var. Eğer Basit Resim Galerisi Eklentisi Etiketleri Kullandığınız Klasör Var ve Geçerli Görüntü Dosyaları içerdiğinden Emin Olun . Eklenti Klasörünü Bulamadı: images/2016-2017/2_DONEM/ilkokul_etkinlikleri/matematik-etkinligi