Cambridge Sınavları Sertifika Töreni Özel

(0 oy)

 

kapak11.jpg

Öğrencilerimizin 9 Mayıs 2015 tarihinde katıldığı Cambridge Sınavları’nın sonuçları,22 Ekim 2015 Perşembe  günü düzenlenen sertifika töreniyle açıklandı. Tören Cambridge ESOL Sınavları Yetkili Merkezi British Side Sınav Merkezi Kurucusu İsmet KARAKUŞ ve Sınav Merkezi Müdürü Songül ÖMÜRDAĞ’ın katılımlarıyla okulumuzda gerçekleştirildi.

Sayın Songül ÖMÜRDAĞ öğrencilerimizin etkin katılım gösterdiği eğlenceli bir sunum yaptı. 2015 Cambridge Sınav sonuçları istatistiklerine göre Özel İsmail Kaymak Eğitim Kurumları’nın başarısının Türkiye ortalamasının üstünde olduğunu ve Türkiye’deki sayılı okullar arasında yer aldığını ifade etti. Sınav Merkezi Kurucusu İsmet Karakuş ise Yabancı Diller Bölümü’nü Cambridge Sınavları’nda sergilemiş oldukları üstün başarılardan dolayı kutlayarak çalışmalarımızın ileriki yıllarda da aynı başarıyla sürdürülmesi dileklerini iletti.

Yabancı Diller Bölümü olarak bizler de öğrencilerimizi göstermiş oldukları üstün başarılardan dolayı gönülden kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 

Okunma 4261 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler