ŞİMDİ DANS ZAMANI, İŞTE SU VE FİDAN SINIFLARI

(0 oy)
ŞİMDİ DANS ZAMANI, İŞTE SU VE FİDAN SINIFLARI
08 May
2015

 Özel İsmail Kaymak Eğitim Kurumları Hazırlık A-Su ve Hazırlık B Fidan sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ebru MUTLU ÖZDAMAR, Selma GEÇGEL, Usta Öğretici Emel Ayşe YILMAZ ve Gülsen ALKAN ile birlikte, büyük bir emekle hazırladıkları ve "Anneler Günü" dolayısıyla çok değerli annelerine ithaf ettikleri yıl sonu gösterilerinde tüm izleyenlere unutulmaz saatler yaşattılar.

Anneleri için hazırladıkları şarkı ile başladıkları gösterilerinde, yine babaları için de hazırladıkları sürprizle herkese duygu dolu anlar yaşatan minikler, ardından çeşitli dans gösterileri ve şiir sunumları gerçekleştirdiler. Görsel materyaller ve müzik eşliğinde gerçekleştirdikleri bu performanslarını koro ile tamamlayarak herkesi büyülediler.

Ağustos böceği ve Karınca hikayesini anlattıkları İngilizce çalışmalarının da sergilendiği gösterilerinde Su ve Fidan sınıfı çocukları görülmeye değerdi.

Güldürdüler, hüzünlendirdiler, gururlandırdılar, meraklandırdılar, keyifle izlendiler. En önemlisi de kendileri çok eğlenen ve hep mutlu bakan Su ve Fidan Sınıfı çocukları gerçekten büyük bir başarı göstererek kocaman bir alkışı hak ettiler.

Okunma 3985 defa

Yorum Ekle

Haber Ara

Son Haberler